Мое название содержимое страницы

Купити керамічні обігрівачі Івано-Франківськ

Где можно купить керамический обогреватель в Ивано-Франковске? Купить системы отопления

Технологія інфрачервоного опалення з використанням інфрачервоних нагрівальних панелей

Інфрачервоні нагрівальні панелі є прямими обігрівачами. Технологія, яку вони використовують, заснована на використанні світлових хвиль з області нижче видимої області червоного світла (довгі інфрачервоні ІК-хвилі *), чиє приємне тепло можна порівняти з сонячним світлом. Інфрачервоне випромінювання абсолютно природне і безпечне, більш того, воно добре працює для нас (багато років використовується в інкубаторах для новонароджених). Найпомітнішим джерелом інфрачервоної хвилі тепла, звичайно ж, є Сонце. Використовуючи обігрів приміщення на основі інфрачервоних нагрівальних панелей, ви несете сонце в свій будинок! Хвилі, що випромінюються керамічними панелями, досягають тіла, не нагріваючи повітря, створюючи відчуття заспокійливого тепла і комфорту.
У разі традиційного опалення, відповідно до принципу циркуляції повітря в приміщенні, тепло підвищується, тому простір під стелею нагрівається більше, ніж на підлозі. У разі інфрачервоного обігріву стіни, предмети і люди, які обігріваються тепловими панелями, які виділяються теплом, віддають накопичене тепло, завдяки чому досягається тепловий комфорт по всій кімнаті, з рівномірним розподілом температури.
На відміну від традиційних систем опалення, інфрачервоні випромінювачі не просто нагрівають повітря в приміщенні. Інфрачервоні хвилі, які випромінює нашими пристроями, виділяють тепло при контакті з поверхнею стіни, предмета або тіла. Після контакту з інфрачервоними хвилями тепло поглинається об’єктом, а потім повільно виділяється в навколишнє середовище, а також відбивається на інші об’єкти, які також поглинають його. Можна сказати, що ми маємо справу з двома типами тепла: пряме — випромінюється панелями, непряме — випромінюється поверхнями і об’єктами, Це підсилює ефект рівномірного розподілу температури в приміщеннях. Завдяки цьому ми позбавляємося від відчуття «холодних ніг» і «гарячих голів». У свою чергу нагріті стіни залишаються сухими по всій поверхні — завдяки цьому ми додатково усуваємо проблему вологи, запобігаючи розвитку цвілі і грибка. Осушуючи стіни, ми також покращуємо їх теплоізоляційні властивості (суха стіна краще ізолюється завдяки більш низькій теплопровідності, ніж волога стіна), завдяки чому знижується потреба в теплі.
У разі опалення за допомогою інфрачервоних нагрівальних панелей в Івано-Франківську відчутний тепловий комфорт досягається при температурах приблизно на 2-3 ° C нижче (чим в разі конвекційного нагріву), завдяки цьому ви можете добитися економії на 10%, наприклад, в приміщенні з виміряної температурою 18 ° C температура близько 20 — 21 ° C. Подібний ефект ми відчуємо в жаркий день під променями сонця — коли ми повертаємося в тінь, ми відразу стаємо холодніше, незважаючи на однакову температуру повітря на сонці і в тіні. При зниженні температури кількість тепла, що транспортується через простір, зменшується через меншу різниці в температурі всередині і зовні, тим самим зменшуючи втрати тепла під час повітрообміну (через продихи, бочки).
За вищесказаним варто ще одна перевага, тобто підвищення вологості повітря, пов’язане зі зниженням його температури. В таких умовах наші слизові оболонки (природний захист організму від простудних захворювань) невисихають, особливо взимку. Невикористання традиційної конвекційної спеки в приміщенні запобігає зростання пилу, пилку, бактерій та інших частинок, що особливо важливо для чутливих людей або людей з алергією. Як бачите, в інфрачервоному обігрівається об’єкті створюється сприятливий мікроклімат.
Роботу інфрачервоних нагрівальних панелей можна порівняти з роботою старої доброї кахельної печі, яка також передає тепло без участі повітря і, отже, без викидів. Затишне тепло такій печі складалося з двох чинників: свіжого, нерухомого та запиленого повітря і теплих стін. Плиточная піч, правильно розташована, як правило, у внутрішньої стіни кімнати, може рівномірно випромінювати тепло всіх стінах. Сильне теплове випромінювання з печі нагрівало внутрішні стінки, залишаючи повітря в приміщенні холодним.
Наукові дослідження показують, що люди в кімнаті з високою температурою повітря і прохолодними стінами — їм буде холодно, а при низькій температурі повітря, але з теплими стінами — вони будуть гарячими.

Характеристики та переваги опалення з інфрачервоними нагрівальними панелями

 • тривалий термін служби нагрівальних панелей, безперебійна і не вимагає обслуговування експлуатація — усунення витрат на заміну опалювальної системи через кілька років;
 • немає витрат на обслуговування системи — купивши нагрівальні керамічні панелі Івано-Франківську, не вимагають періодичного обслуговування і перевірок, таких як димар або піч;
 • Енергоефективність — відсутність втрат тепловиділення, як при його транспортуванні по трубах від печі до радіаторів, і висока ефективність (більше 98% електроенергії перетвориться в тепло). У порівнянні з традиційними методами опалення ми можемо розраховувати на економію витрат в опалювальний сезон до 30%, а в перехідні сезони — до 60%!
 • Відносно низька ціна керамічних обігрівачів і простота монтажу — немає високих витрат як на покупку і установку конвекционной системи. Інфрачервона система опалення в Івано-Франківську, як правило, буде на 40-60% дешевше;
 • економія місця на об’єкті — немає необхідності виділяти місце для зберігання палива або місце для печі.

Особливості інфрачервоних керамічних панелей в Івано-Франківську

 • ефективний (до двох разів ефективніше інших систем опалення),
 • екологічність (відсутність втрат енергії, відсутність викидів — вони ідеально доповнюють один одного сонячними батареями)
 • простий в збірці (без великих витрат на установку з урахуванням сантехніка або труб),
 • простота внутрішнього оздоблення (панелі можуть бути встановлені на стіні або стелі, економлячи простір),
 • адаптація пристроїв до індивідуального характеру інтер’єру або призначенням приміщення (ви можете вибрати колір панелей або розмістити на них обраний малюнок, також доступні варіанти панелей зі скляною поверхнею або у вигляді дзеркала),
 • майже миттєвий ефект нагрівання (панелі нагріваються швидко, протягом декількох хвилин),
 • немає витрат на обслуговування системи (немає необхідності в періодичному обслуговуванні і огляді нагрівальних панелей),
 • висока якість і довговічність пристроїв, що відбивається в 5-річної гарантії і відповідно сертифікатами ЄС,
 • гнучкість у використанні керамічних панелей в Івано-Франківську — може використовуватися в одному приміщенні, яке важко обігрівати, або в якості загальної системи опалення,
 • зручність і простота використання — можливість використання різних термостатів (проводових та безпроводових) і підігріву окремих зон,
 • усунення конденсату (конденсату), усунення вологи і цвілі в приміщенні,
 • без конвекції (руху повітря) і сушки
 • здоровий — ідеально підходить для людей, які страждають алергією (немає пилу в повітрі), не створює шуму і запаху.

Де купити інфрачервоні обігрівачі в Івано-Франківську

Найкращі результати в економії енергії можна отримати, використовуючи «надлишкову потужність», оскільки більш потужні панелі швидше набирають задану температуру і відключаються раніше, що призводить до зниження енергоспоживання (скорочення часу роботи нагрівальних приладів). Правильно підібрана панель не повинна включатися більш ніж на 10 годин на день, щоб підтримувати сприятливу кімнатну температуру в морозні дні. Витрати щоб купити інфрачервоні керамічні панелі разові, і ми економимо на експлуатації протягом багатьох років.
Беручи до уваги економічний аспект опалення за допомогою інфрачервоних керамічних обігрівачів в Івано-Франківську, потреба будинку в тепловій потужності панелей повинна розраховуватися за принципом:
1) 30-35 Вт / 1 м³ для основної системи опалення (30 Вт — будівля з гарною ізоляцією, 35 Вт — при відсутності або недостатньої ізоляції будівлі),
2) 12-15 Вт / 1 м³ для системи додаткового опалення (об’єкт є і буде інша система опалення використовується).

Застосування інфрачервоних нагрівачів панельних обігрівачів в Івано-Франківську

Нагрівальні керамічні обігрівачі добре працюють в широкому діапазоні застосувань. приклади:

 • опалення квартир, будинків, будинків відпочинку, зимових садів;
 • опалення офісів, конференц-залів;
 • опалення магазинів, сервісних точок, торгових майданчиків
 • опалення ринкових і виставкових залів;
 • комунальне опалення;
 • опалювальні школи, дитячі садки,
 • опалення музеїв і галерей;
 • опалення підприємств громадського харчування;
 • опалення готелів, санаторіїв, притулків;
 • опалення лікарень і санаторіїв;
 • опалення церков і культових споруд;
 • опалення спортивних залів, розважальних залів, спортивних залів;
 • опалення в саунах, басейнах, в велнес-кімнатах, фітнес-клубах.

і багато інших.

Переваги конкретного застосування інфрачервоних керамічних обігрівачів в Івано-Франківськ:

1) Опалення в сільському господарстві. Інфрачервона система опалення має безліч застосувань в тваринництві та сільському господарстві. Керамічні обігрівачі ідеально підходять для використання в стайнях, свинарниках, курятниках, інкубаторіях і теплицях — вони природним чином сприяють більш здоровому розвитку рослин і тварин.

2) Опалення в СПА і саунах. Система опалення на основі інфрачервоних панелей є оптимальним рішенням для всіх типів оздоровчих і велнес-центрів. Це додаткова цінність, яка може бути запропонована клієнту, більш низькі витрати на установку і опалення, краще і здоровіше самопочуття. Довгі інфрачервоні хвилі сприяють поліпшенню системи кровообігу, зміцнюють імунну систему, роблять позитивний вплив при ревматоїдному артриті, збільшують розтягнення коллагеновой тканини, зменшують жорсткість суглобів і зменшують м’язові спазми.

3) Опалення в санаторіях і лікарнях. Інфрачервоне опалення зменшує циркуляцію повітря в порівнянні з традиційними технологіями обігріву, і це зменшує поширення певних видів бактерій. Завдяки цій перевазі його використовують у лікарнях і санаторіях (операційні, процедурні кабінети, пологові зали, реабілітаційні кабінети і т. Д.).

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий