Мое название содержимое страницы

Електричне опалення скільки коштує монтаж та обладнання

Электроотопление

Електричне опалення — це повна незалежність від погоди за вікном. Які б суворі холоди не наступали, комфортна температура в Вашому домі буде завжди. За допомогою електричного опалення можна дуже добре економити.

Електроопалення — це дійсно крок в майбутнє, де екологія і економія стоїть на першому місці. Сьогодні все менше і менше газового обладнання. Така статистика пов’язана з застарілими технологіями. Навряд чи у Вас вийде заощадити на опаленні з подібними системами. А ось з електричним опаленням, Ви в будь-якому випадку будете економити свої кошти. Але питання «Скільки коштує встановити електричне опалення?» Актуальне вже кілька років. У цій статті ми спробуємо розкрити цю тему.

Скільки коштує обладнання для електричного опалення?

Устаткування для електричного опалення квартири  або електричного котла буде економити ваші кошти більш ніж 30 років після установки. Якщо враховувати той факт, що до системи електроопалення не потрібно проводити труби, забивати їх в стіни, продумувати спеціальні ходи, то компонентів для електричного опалення набагато менше. У цьому величезний плюс. Або, наприклад, у Вашому домі проведено ремонт, а система опалення залишилася старою і неефективною. Тоді електричне опалення з легкістю увіллється в Ваш інтер’єр. І, як бачите, не потрібні додаткові витрати на повторний ремонт після монтажу. Вже на стадії установки електричного опалення йде повноцінна економія.

Електричне опалення

Устаткування електричного опалення коштує трохи дорожче звичайного. Це цілком логічно і зрозуміло.

  • По-перше, така система опалювання набагато надійніше газового. В системі газового опалення труби забиваються, завоздушіваются вже через пару років використання. В системі електроопалення такої проблеми не може бути! Сучасні технології здешевлюють попередні, а це значить, що з кожним роком обладнання стає все дешевше і дешевше.
  • По-друге, електрообладнання займає мінімальну кількість місця. Така прерогатива до душі багатьом власникам. І за таку перевагу вони готові переплатити на 20-30% більше за обладнання. З урахуванням цін на м.кв. за житло, труби стають зайвим і незручним елементом приміщення. У сучасному світі, більшість намагаються заощадити місце грамотним розміщенням побутових приладів. В опаленні існує лише один вихід — це встановити електричне опалення.
  • По-третє, електроопалення — це більш стабільна система опалення. Електрика в великих містах відключають рідко, а якщо і відключать, то багато господарів страхуються, і в запасі мають звичайний генератор.

Пояснюючи підвищені ціни на 20-30% за обладнання електроопалення будинку, ми хочемо нагадати, що кожен рік використання такої системи, буде приносити Вам тільки плюс. Економія зростає з кожним роком, за рахунок величезного зростання ціни за газ. Вже сьогодні ціна на газ зросла на 300%.

Установка електричного опалення

Є, звичайно, безліч факторів, які впливають на установку. Це і площа, і кількість кімнат, і розміщення будинку, квартири. Всі вони впливають на ціну. Саме тому ми можемо лише сказати, що саме устаткування, в порівнянні з газовим, дорожче на 20-30%. Але отримати ті переваги, які доступні після установки електроопалення, бажають багато власників будинків.

І пам’ятайте, що поняття затишку, це одне з найбільш абстрактних понять, саме тому вибір залишається за Вами!

Звоните прямо сейчас!
admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий