Мое название содержимое страницы

Тарифи на електроенергію для населення України

Тарифи на електроенергію для населення Тарифы на электричество

Самые  лучшие и экономичные

инфракрасные обогреватели для электроотопления квартиры или дома

переходите сейчас

Керамические инфракрасные обогреватели "Венеция"
Керамические инфракрасные обогреватели «Венеция»

Раніше електрика була для населення України не головною статтею витрат, але зараз ситуація змінюється. Далеко не всі знають, що саме відбувається з тарифами, і як вони будуть трансформуватися у найближчий час.

Ми пропонуємо вам матеріал, в якому розповімо про сучасну динаміку вартості світла для населення, розповімо про те, як можна заощадити в такій важкій ситуації з тарифами. Адже, незважаючи на те, що світло коштує дорого, ціна газу помітно вища. Тому, щоб знизити витрати на опалення за допомогою газових котлів слід придбати альтернативні теплоносії. Наприклад, існують інфрачервоні керамічні панелі. Купити їх ви можете у нас із офіційною гарантію від виробника. Це найбільш енергоефективне рішення на сьогодні, але воно пропонує не тільки низьке енергоспоживання, а ще й високу потужність. Вам цікаво дізнатися, як за допомогою обізнаності в тарифах і технологіях заощаджувати в кілька разів? Якщо так — читайте даний матеріал до кінця.

Як формується ціна на електроенергію?

Для того, щоб розібратися в темі повноцінно, слід з’ясувати, яким чином відбувається формування вартості.

Ціна на електроенергію визначається за кількома параметрами:

  • періодом витрати електроенергії (трисезонні, двосезонні);
  • за клієнтами.

Споживачами можуть виступати юридичні організації, релігійні громади та громадяни країни.

Як ведеться підрахунок ціни за електроенергію?

Підрахунок електроенергії ведеться завиправними коефіцієнтам, які підраховуються по-різному, в залежності від періоду часу. Піковим періодом вважається проміжок з 08:00 до 10:00 годин дня. Наступний, напівпіковий період, настає з 10:00 до 17:00, а у вечірній час — з 21:00 до 23:00 години. Саме в ці два періоди коефіцієнт є найвищим. У нічний же час, коли навантаження значно менше, то і показники теж істотно нижчі.

Тарифи на електроенергію для населення

Облік електроенергії проводиться завдяки спеціальним лічильникам, які встановлюють в зручному місці для комфортного зняття показань. Завдяки цьому пристрою можна безпечно відключити електроенергію під час аварії.

Зараз в побут увійшли одно-, дво- і тритарифні лічильники. Такі тарифи використовують тільки за умови наявності відповідного лічильника. Якщо у вас встановлений однотарифний лічильник, то проводити облік електроенергії дво- і трисезонних тарифів буде неможливо. Але якщо встановити дво- або тритарифний лічильник, то буде велика економія електроенергії.

Як дізнатися ціну на електроенергію за місяць?

Підрахувати витрати на використану електроенергію дуже просто. Першим кроком є зняття показань лічильника, який розташовується, як правило, на сходовому майданчику. Цей результат потрібно помножити на ваш тариф, і вийде ціна за електроенергію.

Іноді бувають випадки, коли інспектор енергодільниці, який закріплений за певними адресами сам знімає показання лічильників. Щомісяця енергообслуговуюча компанія ставить вас до відома про кількість витраченої електроенергії.

Якщо ж ви самі знімаєте показання, то рахунок за електроенергію потрібно оплатити в будь-якому відділенні банку, на пошті або ж за допомогою інтернету.

Платити самостійно по інтернету зручно, оскільки є можливість контролювати свої витрати і особисто стежити за платежами. На сайті енергокомпанії, яка обслуговує регіон, буде «Особистий кабінет», де ви зможете проводити контроль даних.

В «Особистому кабінеті» можна моніторити точність нарахувань і відразу звертати увагу на некоректні дані в розрахунках. Також, ви відразу будете проінформовані про зміни в тарифах і про різного роду нововведення.

Як економити на опаленні газом?

Ціна електроенергії в Україні зростає, але, тим не менш, вона нижче, ніж на газ. У зв’язку з цим власники приватних будинків, де передбачений обігрів за допомогою газового котла переходять на енергоефективні електричні або інфрачервоні обігрівачі.

Тарифи на електроенергію для населення

Особливо вигідно використовувати інфрачервоні панелі. Вони працюють на базі унікальної технології — обігрівають не повітря, а об’єкти в приміщенні. Завдяки цій властивості температура термометра в апартаментах тримається довше, бо предмети повільно остигають, віддаючи в простір тепло.

Девайси економічні, дозволяють чітко контролювати потік тепла. Тому працювати вони можуть по 4—6 годин на день. Сумарно за місяць роботи обігрівача у такому режимі до сплати вам буде нараховано не більш 80-120 кВт, а це в 3 рази менше, ніж енергоспоживання інших обігрівачів.

Також пам’ятайте, що вони не мають протипоказань, знищують шкідливі бактерії і віруси в кімнатах. Погодьтеся, взимку, коли дуже активні вірусні захворювання — це незамінна властивість, яка підвищить імунітет сім’ї, вбереже від зайвих витрат на медикаменти. Ще панелі пожежобезпечні і мають гарний дизайн, який впишеться в будь-які сучасні апартаменти.

Якщо ви правильно планувати їх роботу і економно використовувати інші електроприлади, можна помітно знизити оплату за комунальні послуги взимку 2017—2018 рр.

Для економії сімейного бюджету при опаленні будинку рекомендуємо разглянути твердопаливні котли Холмова. Ці котли шахтного типу при механічній або електричній регуліровці час горіння до 1 доби.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий