Мое название содержимое страницы

Тарифи на електроенергію для юридичних осіб

Тарифи на електроенергію для юридичних осіб Тарифы на электричество

Самые  лучшие и экономичные

инфракрасные обогреватели для электроотопления квартиры или дома

переходите сейчас

Керамические инфракрасные обогреватели "Венеция"
Керамические инфракрасные обогреватели «Венеция»

За останні п’ять років відбулось багато змін в сфері економіки в Україні. Вони торкнулися, перш за все, комунальних послуг та тарифів на електроенергію. Починаючи з 2015 року НКРЕКП встановили п’ять хвиль подорожчання, як для населення, так і для підприємств. У березні 2017 року відбулася остання хвиля підвищення тарифів на комунальні послуги. А ще раніше, у лютому, були затверджені тарифи для всіх категорій, окрім населення.

Ми хочемо розповісти про те, я будуть розвиватися події навколо тарифів далі, а також порадити, як знизити витрати. Через те, що тепло стане чи не головною статтею витрат,радимо почати економити на ньому. Для цього достатньо купити інфрачервоний керамічний обігрівач замість масляного. Або придбати комплекс таких приладів для реалізації повноцінного опалення.

Купити інфрачервоний обігрівач ви можете у нас за найнижчими цінами, з гарантією від виробника.

Тариф на електроенергію для підприємств у 2022 році

Підвищення тариф електроенергії підприємств 2022 році стало ударом, як для населення, так і для різноманітних підприємств.

Чому для населення? Тому що тепер багато людей змушені віддавати чималі суми за електроенергію, в цілому, і комунальні послуги, зокрема. Через це матеріальне становище населення сильно погіршується.

У підприємств інша проблема. Вони тепер повністю залежать від постачальників електрики. Вартість продукції буде визначатися родом заняття компанії, а також тим, як юридична фірма витрачає її.

Але обидві категорії мають можливість зменшити витрати на комунальні послуги, про те, як це зробити з найбільшою ефективністю піде мова в кінці статті.

І без того не райдужні ціни на електрику, ускладнює ще й соціальна нестабільність, яка панує в енергетичній сфері. В останні роки Україна балансує на межі енергетичної кризи. Якщо вона настане, то це відчують всі категорії населення.

Після того, як в березні 2017 року були затверджені лише дві категорії населення за тарифами на електроенергію, НКРЕКП заявила про нові зміни. Були затверджені роздрібні тарифи, котрі охоплювали всі категорії споживачів, крім населення. Вони вступили в силу вже з початком лютого 2017 року. Вже було очевидно, що підвищені тарифи на електроенергію отримали користувачі першого і другого класу напруги для компаній енергопостачання.

Тарифи на електроенергію для юридичних осіб

Що стосується тарифів, то їх все можна поділити на:

  • одноставочний;
  • диференційований;
  • багатоставочний тариф.

Одноставочний тариф. Використовується, як правило, для споживачів де тарифи нараховуються за кожен використаний 1 кВт електроенергії. Такий тариф не можна регулювати і це його головний недолік. Вартість в самий піковий період навантаження буде коштувати дорожче, ніж в період мінімального навантаження.

Диференційований тариф.Налічує плату за електроенергію тільки в період користування. Цей період поділяється за годинами доби.

Багатоставочний тариф.Оплачується в двох частинах: за витрачену електроенергію і за потужність. Такий тариф використовується для нежитлових приміщень і для виробництв, тому що передбачає величезну потужність в 750 кВт і більше.

Було заявлено, що вартість тарифів на електроенергію для українських підприємств виростуть в розмірі від 1 до 3%.

НКРЕКП тоді заявили, що з усіх енергопідприємств на території України, тільки двом енергопостачальним компаніям можна було залишити старі тарифи — у Львівській та Миколаївській областях.

Перший клас споживачів для яких тарифи на електрику стали вище охоплював великі промислові виробництва, де напруга електроенергії була вище ніж 27,5 кВт. Для цього класу вартість за 1 кВт становить174, 715 грн з НДС. Якщо ж підприємства не витрачають більше ніж 27, 5 кВт, то для них вартість 1кВт становить 194, 177 грн з НДС.

Як економити на тарифах у 2022-2023 рр?

Зменшити тарифи для підприємств, виробництв та інших юридичних осіб можна лише одним способів — шукати альтернативні джерела тепла, тому що за теплотреба платити найбільше грошей. Хоч електрика і дорога, але вигідніше застосувати його для опалення, а не газ.

Тому варто звернути увагу на обігрівачі , які вперше почали використовувати саме на підприємствах. Повірте, це призведе до великої економії. Щоб обігріти приміщення в 20 м2 треба буде заплатити лише трохи більше ніж за 100 кВт на місяць. Це в кілька разів дешевше, ніж витрачати гроші на газ або водяне опалення.

Тарифи на електроенергію для юридичних осіб

Кращим вибором для підприємств і приватних користувачів стане інфрачервоний обігрівач.

Його плюси:

  • дуже високий ККД;
  • надзвичайно висока енергоефективність;
  • безпека;
  • здатність знищувати шкідливі бактерії і віруси;
  • простота установки.

Почитайте докладніше на нашому сайті про ці опалювачі, ви зрозумієте, що це найкраще рішення для промислових приміщень і офісів.

Самые  лучшие и экономичные

инфракрасные обогреватели для электроотопления квартиры или дома

переходите сейчас

Керамические инфракрасные обогреватели "Венеция"
Керамические инфракрасные обогреватели «Венеция»
admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий