Мое название содержимое страницы

Тарифи на світло для жителів України

Тарифи на світло Тарифы на электричество

Самые  лучшие и экономичные

инфракрасные обогреватели для электроотопления квартиры или дома

переходите сейчас

Керамические инфракрасные обогреватели "Венеция"
Керамические инфракрасные обогреватели «Венеция»

У нас в країні систематично відбуваються підвищення тарифів. На жаль, ніхто не питає, спроможне населення оплачувати такі шалені суми чи ні. У зв’язку з цим багато хто шукає способи заощадити витрати на комунальні послуги. Як же зменшити вартість на електроенергію? Ви дізнаєтеся, про це із даної статті.

Зазвичай скоротити витрати на комунальні послуги можна шляхом відмови від централізованого опалення і переходом на електричне, але зробити це дозволено лише власникам приватних домівок. Кращим варіантом для них стане електричне опалення. Інфрачервоні обігрівачі (купити їх можна у нас із гарантією від виробника) допоможуть зменшити витрати на опалення у декілька разів. Також вони гарно підійдуть для квартир у якості місцевого обігрівача.

Тарифи на електрику в Україні

Підвищення цін на комунальні послуги, а також електроенергію почалося в недалекому 2015 році. До 2016 року ціни на неї в Україні можна було поділити на три групи.

I група. Ця група охоплювала користувачів, які в місяць витрачають не більше ніж 100 кВт. В такому випадку вартість 1кВт — 71, 4 коп.

II група. У цю категорію входили користувачі, які за місяць витрачали від 100 до 600 кВт електроенергії. Тут вартість 1 кВт — 129 коп.

III група. Сюди входила та частина населення, яка споживала більше 600 кВт електроенергії за місяць. Тут вартість 1кВт дорівнювала 163, 8 коп.

Вже з початку березня 2017 року ціни на електроенергію знову змінилися і залишилися всього 2 категорії населення.

I категорія. Якщо споживання електроенергії за місяць не перевищувало 100 кВт, то ваш тариф за 1 кВт дорівнює 90 коп.

II категорія. Якщо ви споживали в місяць від 100 до 600 кВт або ж понад 600 кВт, то сума за 1 кВт становить 168 коп.

Тариф у 71 коп. за 1 кВт доступний тільки для таких категорій населення країни:

  • багатодітних сімей;
  • сімей, які мають хоч одну прийомну дитину;
  • дитбудинків;
  • гуртожитків різного типу.

Тарифи, прийняті навесні 2017 року, скоро, найімовірніше, зміняться, хоча НКРЕКУ повідомляє, що збільшення цін на тарифи розбите на п’ять етапів, і останній був прийнятий в березні 2017 року. Це зроблено для того, щоб жителі не в одну секунду відчули на собі різкий стрибок тарифів.

Різновидності тарифів

Одноставочний тариф. Використовується в розрахунках споживання електрики за 1 кВт. Вартість електроенергії за місяць вираховується за затвердженою ставкою. Він охоплює користувачів, які в місяць витрачають не більш ніж 1750 кВт. Зазвичай ця категорія тарифів відноситься до побутових, сільськогосподарських і промислових кіл, якщо останні не перевищують ліміт. Одноставочний тариф може відрізнятися по всій території України.

Тарифи на світло

Зонний тариф.Застосовується, якщо 1 кВт електрики може варіюватися в дні неділі. Наприклад, якщо в будні або вихідні тариф різний або ж в різні години доби — вночі тариф дешевше, ніж вранці. В такому випадку, коефіцієнт тарифів змінюється за часом розрахунків на витрати електроенергії. У нічний час зонний тариф становить приблизно 0,5 трафіку.

Тарифи на електроенергію зараз

У квітні Кабінет Міністрів України затвердив новий законопроект «Про ринок електроенергії», за яким держава вже не буде одноосібно приймати участь в затвердженні тарифів. Для споживачів, як і раніше, буде встановлювати Національна комісія з питань регулювання в сфері енергетики. Але тепер з’явилася нова юридична сторона — постачальники послуг, з якими потрібно підписувати контракт.

Березневе подорожчання у 2017 році є останнім з п’яти стадій підвищення тарифів. Однак по нинішнім реаліям можна судити, що це далеко не останній удар по бюджету громадян.

Наприклад, в 2014 році населення за 300 кВт мало заплатити 110 грн. Так за яким тарифом на електроенергію ми живемо на даний момент? З першого березня 2017 року ця сума зросла до 426 грн.

До чималої суми на електроенергію в зимовий період додалися ще й більш високі тарифи на опалення. В останні роки спостерігалася непідйомні для оплати рахунки саме на обігрів житла. У зв’язку з цим, деякі українці переходили на дроблення цих сум, які виплачувалися як борг в літню пору року. І це при тому, що плата за обігрів будинків встановлюється тільки в опалювальний період.

Зараз комунальні послуги стають все вище і вище, багато користувачів переходять на альтернативні методи обігріву, щоб спробувати заощадити. Навіть звичайні лампочки замінюють на енергоефективні, які хоч і коштують дорожче, проте термін дії значно довше, та й електроенергію витрачають теж менше.

Тарифи на електроенергію для юридичних осіб

Хоч для населення підвищення тарифів і стало ударом, все ж підприємства постраждали ще більше. У них все залежить від постачальника послуг — компанії, яка обслуговує фірму і надає їй електроенергію. Станом на 2016 рік, ціна світла 1, 2 класів напруги була ідентичною у всіх постачальників, але в січні 2017 року вона почала розходитися.

Тарифи на світло

Вартість тепер залежить від типу підприємства, і того, як воно буде розпоряджатися електрикою. Для юридичних осіб передбачена можливість застосовувати багатотарифну систему для економії коштів на оплату використаної енергії.

Як заощадити на електриці?

Найбільш енергоефективним варіантом є керамічні інфрачервоні обігрівачі. Ці моделі здатні працювати всього 3—6 годин на добу, і цього буде достатньо, щоб ви себе почували комфортно, сидячи на дивані або за столом.

Їх головна заслуга полягає в тому, що вони нагрівають не повітря, а предмети, котрі знаходяться в радіусі потрапляння інфрачервоних променів. Це створює відчуття приємного тепла по тілу. Як довго кімната залишається теплою після того, як ви відключаєте обігрівач? Швидше за все ви відчуєте прохолоду через пів години. А хотілося бвідчувати приємне тепло набагато довше? Саме інфрачервоні панелі забезпечують такий результат, бо нагріті об’єкти будуть довго віддавати тепло в кімнату, через що повітря в ній не охолоне тривалий час.

Вартість витрат на електроенергію буде зовсім не великою. Завдяки терморегуляторам і економічному принципу роботи платити доведеться 50—100 грн за опалення однієї кімнати.

Якщо ви плануєте опалювати приміщення твердопаливними котлами — рекомендуємо розглянути шахтні котли типу Холмова

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий