Мое название содержимое страницы

Твердопаливні котли Мартен

Котли Marten тривалого горіння – інноваційне опалювальне обладнання українського виробництва. Його основою є сучасні європейські розробки, що дозволяють підвищити продуктивність за рахунок економії дров. Що саме твердопаливні котли Мартен перевершують продукцію інших брендів, які представлені на ринку України? Які критерії вибору мають бути у цих моделей?

 Твердопаливні котли Marten на дровах

Завод Мартен спеціалізується з виробництва високоякісних опалювальних теплогенераторів пролонгованого горіння. Харків, Київ та інші міста України пропонують їх за оптимальною ціною для подальшої інтеграції до систем приватних будинків, промислових чи комерційних підприємств.

Чи варто купувати твердопаливний котел?

Як правило, в сучасних умовах одне із найгостріших питань – це вартість опалення житла. Обігрів будинку за допомогою обладнання саме на твердому паливі і раніше був дешевшим, ніж опалення за допомогою газу. Як наслідок, після подорожчання газу в 2014 році різниця між твердим паливом та іншими його видами (газове дизельне паливо), зросла ще більше.

Зокрема, опалення приміщення площею 150 м. кв. Дерев’яною породою обійдеться в 3-4 рази дешевше, ніж газом.

В Україні вартість деревини як палива місцевого походження є невисокою і не схильна до серйозних коливань цін в Україні.

Яка ж особливість модельного ряду Marten?

На ринку аналогічних приладів в Україні представлені побутові та промислові котли Marten на твердому паливі, що відрізняються комплектацією та технічними характеристиками.

Який вид палива, ККД та тривалість роботи.

Котел для опалення на твердому паливі працює виключно на дровах, брикетах чи вугіллі. На пелеті працюють пелетні моделі – найавтоматизованіші моделі серед усіх інших. І ця їх перевага полягає в тому, що вони автоматично подають пальне з бункера в камеру згоряння. Робота такого обладнання залежить лише від розміру бункеру.

Сучасні твердопаливні котли — це ефективні опалювальні прилади з ККД 75-90%.

Вони абсолютно невибагливі, чищення займає трохи більше 10 хвилин і зазвичай проводиться разів у кілька днів.

Наш асортимент:

  1. Котли серії Marten Comfort. Це обладнання тривалого горіння з позитивним іміджем, що працює на дровах та вугіллі. Цей котел універсальний, тому в ньому можна спалювати будь-яке тверде паливо: гілки, тирсу тощо. Діапазон потужностей: від 12 кВт до 1098 кВт (спроможні обігрівати приміщення площею від 75 до 1000 м. кв.). Зазвичай ви можете купити твердопаливний котел для приватного будинку відповідної площі. В основному обладнання застосовується у готелях, невеликих торгових центрах та теплицях. Час роботи: від 6 до 24 годин на одній закладці палива в залежності від якості, якості та інших факторів.
  1. Котли серії Marten Base. Ці моделі традиційного типу горіння. Діапазон потужностей: від 12 квт до 18 квт (призначені для опалення приміщень від 50 до 180 м. кв). Зазвичай використовують для опалення невеликих сільських будинків або дач. Переваги: ​​Моделі цієї серії можуть бути виконані з варильною поверхнею з двома конфорками або двома. Для приготування їжі використовується чавунна плита. Котли потужністю 17 та 18 кВт має глибину в 59 та 63 см відповідно. Вони можна завантажувати великі дрова довжиною 50 див, а чи не розпилювати їх у дрібні бруси. Колосняки виготовляються із труби з товщиною стінки 5 мм. По них циркулює вода, що підвищує ефективність опалювального обладнання.
  1. Котли серії Marten Comfort Pellet – це моделі з автополивом палива на основі Marten Comfort. Для цього використовуються пелети, у тому числі і з лушпиння соняшника. Діапазон потужностей: від 20 кВт до 98 кВт (обігрівають приміщення площею 100-1000 м. кв.) Переваги: ​​Основні переваги – це їх високий ККД (до 92%), а також час роботи. Через те, що пелет за замовчуванням має дуже низьку вологість (приблизно 6%), чищення таких котлів проводиться рідше, ніж обладнання з ручним завантаженням.

Швидкість роботи визначається розміром бункера: на штатному відсіку котел працюватиме протягом 2-3 діб. У топковій можна підібрати бункер більшого обсягу, що продовжить автономну роботу обладнання.

Чим відрізняються котли Marten від твердопаливних котлів інших марок:

  • Роботизоване зварювання гарантує цілісність та герметичність обладнання протягом усього терміну служби.
  • Можливість регулювання петель дверей для максимального захисту від просочення чадним газом у приміщенні.
  • Колосникові грати виконані з труби, стійкої до прогорання, що підвищує термін служби пристрою;
  • У топці по всьому периметру встановлено водяну сорочку, за рахунок чого збільшено швидкість нагрівання теплоносія.

Твердопаливний котел тривалого горіння Marten може стати ідеальним помічником у створенні та заощадженні тепла у Вашому домі. Він підходить для встановлення у житловому будинку, площа якого до 980 квадратних метрів і не потребує постійного нагляду протягом доби. Встановлення твердопаливного котла у Вашому будинку є економічно-аргументованою альтернативою електричному та газовому котлу, оскільки опалювати можна деревиною, так і вугіллям, трісками, антрацитом, паливними брикетами і т.д.

Важливо знати: ціна деревини, яку застосовують в якості паливної сировини є місцевого походження, тому недорого коштує і не боїться серйозних коливань.

Де купити твердопаливний котел Мартен?

Купити твердопаливні котли можна у всіх містах України Дніпро, Чернігов, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівно, Полтава, Одеса, Миколаєв, Луцьк, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Львів, Київ, Луганськ, Донецьк, як в самих городах, так і областях. А замовляя у нас отримаєте безкоштовну доставку по області.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий