Мое название содержимое страницы

Твердопаливні котли ТеплоМайстер

Зручний та безпечний спосіб обігріву приміщень, для яких немає можливості провести газ чи електрику з підвищеною потужністю (як для електрокотла). Сьогодні, коли ціни на газ та електрику зростають, твердопаливні котли ТеплоМайстер стають справді економічним методом опалення.

Універсальний твердопаливний котел ТеплоМайстер може використовуватися як основне і додаткове джерело тепла та гарячого водопостачання. На твердому паливі можна встановлювати котли в будинках, до яких не проведено водопровід (газопровід), інженерні мережі та комунікації. Вони підходять для будівель, які мають проблеми з безперебійною подачею газу та електрики.

Переваги Твердопаливних котлів ТеплоМайстер:

 • Невисока ціна на котли та експлуатацію.
 • Для котлів з примусовою циркуляцією повітря та без примусової циркуляції повітря підходять лише газові пальники.
 • Котел повністю автономний, незалежний від електрики.
 • А також можливість використання основного чи резервного джерела тепла.
 • При перегріві зовнішнього корпусу котли теплоізолюються спеціальною мінватою, яка не виділяє при нагріванні канцерогенів.
 • Для монтажу не потрібно багато місця, тому вони займають мінімум площі.
 • Прості в експлуатації та надійні;
 • Легкий монтаж, обслуговування та догляд за ними.
 • При цьому можна використовувати вугілля чи деревину, брикети.
 • Довготривалий термін служби.
 • На всі види робіт надається гарантія 18 місяців.

Всі моделі обладнані патрубками для підключення групи безпеки до корпусу котла та термометром для вимірювання температури теплоносія. У димарі котла є крокова заслінка, що регулює інтенсивність тяги. Повітряна заслінка для регулювання подачі повітря в камеру згоряння палива може регулюватися як вручну, гвинтовим важелем або термо механічним регулятором.

У модельному ряді моделей теплогенераторів ТеплоМайстер представлені потужності 14 та 18 кВт, і виготовляються із сталі товщиною 4 мм. Останній індекс у маркуванні.

Безпека роботи котлів ТеплоМайстер

Системи безпеки котла забезпечують максимальну безпеку під час експлуатації та обслуговування. Система опалення не допустить падіння температури в котлі нижче за мінімально необхідну (автоматика не допустить падіння температури в котлі нижче за мінімальну).

У разі відключення електрики котел не становить жодної небезпеки, тому що подача палива та повітря в камеру згоряння зупиниться. Горіння вугілля перейде на тліючий режим. На пальнику відбувається горіння невеликої кількості вугілля, а конструкція котла передбачає наявність великої водяної сорочки, небезпека перегріву або закипання котла практично дорівнює 0.

Паливо, яке використовується для твердопаливних котлів ТеплоМайстер.

Більшість паливних котлів можуть працювати на кількох видах палива – бурому вугіллі, антрациті чи коксах. Калорійність різних видів палива суттєво відрізняється і тому потужність котла від одного завантаження на різних видах палива буде різною. Енергія котла та час роботи від одного завантаження на різних видах палива будуть різними.

Покупець, купуючи котел для опалення будинку або квартири, часто думає про те, що потужність котла буде однаковою, незалежно від виду палива, що спалюється. При спалюванні менш калорійних видів палива падіння потужності може досягати 25-30% (при дотриманні припустимої вологості палива). Зменшення потужності при роботі на паливі вологості 30-40% буде ще більшим, ніж у випадку роботи на звичайному дизельному паливі.

У інструкції вказують, яке паливо потрібно використовувати, як основне та які палива можна застосовувати як додаткові. Важливо використовувати основну частину палива для котла, котел може працювати довгий час без шкоди котлу.

Краще паливо для котла ТеплоМайстер:

 • вугілля;
 • сухі дрова;
 • паливні гранули (пелети);
 • пресоване паливо (брикети);
 • змішаний тип палива

Згоряння пального відбувається на чавунних колосникових грат. За допомогою висувної скриньки можна легко очистити від золи.

Через заслінку на нижніх дверцятах котла подається повітря в топку. В автоматичному режимі подача повітря може бути автоматизована за допомогою турбіни-вентилятора, яка підключається до спеціального роз’єму, розташованого на бічній стінці котла. Підтримуюча температура та керування роботою вентилятора здійснює блок керування-контролер, який працює разом із контролером.

У котлі ТеплоМайстер є перехідник для підключення до димохідної системи.

Найкраща зручність в експлуатації твердопаливного котла Тепломайстер — це завантаження вугілля або дров із відра. Завантажувальні дверцята розташовані під кутом.

Де купити твердопаливний котел ТеплоМайстер?

Купити твердопаливні котли можна у всіх містах України Дніпро, Чернігов, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівно, Полтава, Одеса, Миколаєв, Луцьк, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Львів, Київ, Луганськ, Донецьк, як в самих городах, так і областях. А замовляя у нас отримаєте безкоштовну доставку по області.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий