Мое название содержимое страницы

Твердопаливні котли тривалого горіння для площі 50 м.кв.

Классические котлы

Агрегати, що працюють на твердих типах палива, цінують високий рівень безпеки у поєднанні з економічністю. Необхідно враховувати всі нюанси, у тому числі дизайн, комплектацію та функції. Вимоги до котлів на 50 кв. Вони повинні бути досить великими, щоб не займати багато місця та мати достатню топку.

У Центрі Тепла ви можете дізнатися більше про теплогенератори або замовити їх з доставкою по Україні. Про компанію, яка займається продажем якісних казанів за ціною від виробника та гарантує гарантійний термін на всі моделі до 10 років.

Про що потрібно знати, перш ніж купити котел для опалення будинку площею 50 кв. м?

Щоб правильно підібрати і купити котел, необхідно врахувати наступні фактори.

  • Зазвичай якість котлів залежить від матеріалу виготовлення. Найнадійніші апарати для опалення виконуються з чавуну або жароміцної сталі завтовшки 4 мм.
  • А на кшталт горіння краще використовувати верхнє… Пальне починає горіти зверху, та був повільно тліє пошарово. Це забезпечує безперебійну роботу до 7 діб.
  • Ви можете вибрати універсальні апарати для роботи на всіх видах твердого палива-древі (вугільних трісках), торф’яних відходах та деревних відходах.
  • Важливо, щоб опалювальний прилад був енергонезалежним. У разі відключення електрики, тепловий генератор працюватиме у звичайному режимі.
  • Димар повинен бути досить високим, щоб не допускати частого використання палива.

Враховуйте функціональність. Вони бувають механічними та автоматичними. Друга зручна тим, що не потрібна ручна дозаправка палива – апарат самостійно робить її заправку.

Якої потужності повинен бути твердопаливний котел для площі опалення 50 кв. м?

У деяких компаніях можна придбати теплогенератори із розрахунком 1 кВт на 10 кв.м. При цьому забезпечує швидке прогрівання приміщення до необхідної температури. Така ідея буде дуже доречною, якщо будинок збудований з цегли і має гарну теплоізоляцію.

Для дерев’яних будинків краще придбати апарати із невеликим запасом. Для 50 квадратів чудово підійде агрегат на 10 кВт. Завдяки такій потужності можна буде обходитися без опалення у будинку.

В даний час багато покупців переживають про те, що через велику кількість палива може бути велике перевитрата паливних ресурсів. Не станеться цього, якщо експлуатувати його правильно. Є багато моделей, що оснащені теплорегулятором, за допомогою якого можна задати потрібний температурний режим.

Які котли найкраще підійдуть для будинку?

Найчастіше для опалення житлових приміщень площею 50 м2 вибирають котли Bizon M-100 10 кВт та Bizon M-100 Termo. Характеристики у тривалому горінні та можливості працювати з просушуванням на непросушених дровах. Як тільки паливо було закладено в бункер, починається його просушування і потім повільне пошарове тління. Це ще одна особливість – конструкція приладів. Вони були створені для того, щоб повністю захистити приміщення від потрапляння до нього шкідливих продуктів згоряння.

Це пристрій із товстої сталі, має міцний чавунний колосник та працює на принципі верхнього горіння.

Чи потрібен дозвіл на установку твердопаливного котла?

Для встановлення агрегатів, що працюють на твердому паливі, не потрібне дозвіл пожежної служби. Коли є досвід встановлення такого типу теплогенераторів, можна не платити за послуги спеціальних сервісів.

Крім того, у цьому перевага твердопаливних котлів полягає в тому, що їх можна встановлювати на будь-яке покриття. Під ламінатом або деревом можна встановити навіть найдешевші моделі, такі як Вогник КОТВ-10 та Вогник КВАД10 п. За безпеку також не варто переживати, оскільки на дні апаратів є спеціальні пластини для захисту від спалаху.

Як купити твердопаливний котел для опалювання площі 50 кв. м з доставкою додому?

Ми надаємо широкий асортимент теплогенераторів та високоякісних комплектуючих для теплового обладнання. Купуйте котел на 10 кВт. Перейти до потрібної моделі та оформити покупку за допомогою кнопки «Купити» або «Замовити в 1 клік». Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами за телефоном (097) 247-96-11 або заповнити форму зворотнього зв’язку.

За словами продавця, він може запропонувати вам розстрочку, а потім ікредитування або готівку. За допомогою транспортної компанії доставка обладнання здійснюється у будь-яке місто України.

Де купити котел на 50 метрів в Україні

Купити твердопаливні котли на площу 50 метрів можна у городах України Дніпро, Чернігов, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівно, Полтава, Одеса, Миколаєв, Луцьк, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Львів, Київ, Луганськ, Донецьк, як в самих городах, так і областях. А замовляя у нас отримаєте безкоштовну доставку по області.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий