Мое название содержимое страницы

Твердопаливні котли тривалого горіннядля площі 120 м.кв.

Власні паливні апарати — це надійне теплове обладнання, яке можна використовувати як у житлових приміщеннях, так і на підприємствах. За рахунок того, що апарати мають високий рівень пожежної небезпеки, вони можуть прослужити до 30 років. Щоб приготувати паливо, ви можете використовувати будь-які матеріали, включаючи вугілля, дрова або пелети, а також деревні відходи.

Ви можете замовити котел твердопаливний для обігріву будинку площею 120 м2, звернувшись до Центру Тепла. Швидко та якісно доставимо замовлення до дверей вашої квартири чи офісу.

Про що потрібно знати, перш ніж купити котел для опалення будинку площею 120 кв. м?

Найважливіше — це потужність. 1 кВт на 10 квадратів, але такий варіант підходить тільки для цегляних будинків з гарними стінами та невеликою кількістю вікон. Якщо в приміщенні багато вікон, високих стель та стін із дерева чи інших матеріалів, краще придбати апарат на 14 кВт.

При цьому враховуйте види палива, на яких він працює. Для зручнішого варіанту — універсальні теплогенератори, що працюють на всіх типах твердих паливних матеріалів. Дуже зручно, але й економно з економічного погляду.

Уважно дивіться на матеріал, із якого виготовлено обладнання. Якісні та надійні апарати виготовляються в основному з чавуну або жароміцної сталлю. Однак інші матеріали не можуть гарантувати безпеку та тривалий період служби.

При виборі типу горіння слід звернути увагу до тип горіння. Тут горючі матеріали згоряють знизу, а потім повільно тліють шар за шаром. Одна порція продукту забезпечує тривалу роботу однієї порції та безперервну тепловіддачу.

Твердопаливний котел для опалення площі 120 м2: особливості та переваги

Загальні риси приладу — безпека і перед встановленням не потрібен дозвіл пожежної служби. Насоси працюють таким чином, що спочатку паливо підсушують у спеціальній камері та поступово починають тліти. Тому навіть при використанні неякісних матеріалів, наприклад дрова з просушеними гілками, в приміщення не потрапляють небезпечні для здоров’я продукти згоряння.

Загальні характеристики апаратів:

  • Зручний, регульований ДСТУ.
  • Довготривалий термін служби;
  • Від електрики та газу;
  • Простота обслуговування та догляду;
  • Зручне встановлення;
  • Для всіх видів палива.
  • Прекрасний зовнішній вигляд.

Багато моделей оснащені великою камерою для використання дров великого діаметру і закладки палива під час роботи котла.

Відповідно до європейських стандартів, прилади для опалення виготовляються відповідно до Європейських вимог з жароміцної сталі та чавуну. За рахунок цього забезпечується тривалість, надійність та безпека. При згорянні, залежно від виду пального, відбувається виділення газів та диму. А якщо використовувати вугільні агрегати для роботи, вони можуть працювати до семи днів. У цьому випадку не потрібно встановлювати котел і не проводити монтаж димоходу. Внаслідок цього продукти згоряння швидко виходять через стіни будівлі, не потрапляючи до приміщення.

Як купити твердопаливний котел на 120 кв. м з доставкою додому?

Ми надаємо широкий спектр термопар та високоякісних комплектуючих для теплового обладнання. Купуйте котел на 14 кВт. Перейти до потрібної моделі та оформити покупку за допомогою кнопки «Купити» або «Замовити в 1 клік». Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами за телефоном (097) 247-96-11 або заповнити форму зворотнього зв’язку.

За словами продавця, він може запропонувати вам розстрочку, а потім ікредитування або готівку. За допомогою транспортної компанії доставка обладнання здійснюється у будь-яке місто України.

Де купити котел на 120 метрів в Україні

Купити твердопаливні котли на площу 120 метрів можна у городах України Дніпро, Чернігов, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівно, Полтава, Одеса, Миколаєв, Луцьк, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Львів, Київ, Луганськ, Донецьк, як в самих городах, так і областях. А замовляя у нас отримаєте безкоштовну доставку по області.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий