Мое название содержимое страницы

Твердопаливні котли тривалого горіннядля площі 200 м.кв.

Зручність у використанні – головний плюс апаратів, що працюють на твердому паливі. Але в порівнянні зі своїми газовими та електричними аналогами, твердопаливні агрегати набагато дешевші. Їх можна окупити лише за 1 сезон.

Купуйте твердопаливний котел для 200 квадратів. Звертайтеся до компанії Центр тепла. Все обладнання у нас ліцензійне, тому ви можете не хвилюватися про його безпеку та надійність.

Про що потрібно знати, перш ніж купити котел для опалення будинку на 200 кв. м?

Щоб апарат прослужив довго та не доставляв проблем, потрібно правильно підібрати його.

  • Найголовніше – це потужність. З цієї причини з приміщення площею 200 квадратів найкраще підходить прилад потужністю 25-30 кВт. Незважаючи на те, що рекомендовано використовувати теплогенератори з розрахунку 1 кВт на 10 кв.м, краще все ж таки враховувати невеликий запас.
  • Насамперед, варто звернути увагу на матеріал для виготовлення приладу. Якісне теплове обладнання виробляється тільки з жароміцної сталі або чавуну. Тільки ці матеріали можуть гарантувати безпеку та довговічність.
  • Крім цього, враховуйте тип горіння. Установка зверху забезпечує поступове тління палива, починаючи з нижнього рівня і унеможливлюючи перевитрату паливних матеріалів.

Системи опалення поділяються на автоматичні та механічні. У перших апаратах встановлено блок, що повністю відповідає за роботу апарату, включаючи підключення палива та живлення від акумулятора. На тлі механічних котлів вони простіші за конструкцією, легші в управлінні і закладають паливо вручну.

Чому краще купити котел на дровах на 200 квадратів, а не газові аналоги?

За даними компанії, в середньому на 200 квадратних метрів купують більше за дровяні котли, ніж газові. Це пояснюється великою кількістю плюсів:

  • Вони безпечні. Унікальна конструкція апаратів є абсолютно безпечною і не вимагає оформлення документації в пожежній службі.
  • Керовані теплогенератори енерго- та газонезалежні, що забезпечує безперебійну подачу тепла навіть при відключенні газу та світла.
  • До переваг можна віднести і доступність паливних матеріалів. Нестача грошей не дозволяє купити якісну вуглецеву суміш, можна використовувати деревну відходи та інші дешеві матеріали.
  • Дуже важливим є те, що не потрібно облаштовувати дорогу систему для виведення продуктів згоряння через стіни будівлі.

Усі котли, які встановлені швидко та не потребують регулярного обслуговування. Монтаж їх можливий на будь-яку поверхню, включаючи ламінат та паркет, дерев’яну дошку.
Не дорогі твердопаливні котли для невеликої площі.
Завдяки цьому котли економічні і швидко окупаються. Ціна відповідає доступній ціні. По можливості, можна знайти бюджетний варіант.

Шахтні моделі відносяться до апарату тривалого горіння та ручної подачі палива. Монтаж можливий у житлових будинках та спорудах виробничого характеру площею 200 м2. Глибока та велика топка дає можливість завантажувати довгий полин до 0,6 метрів. Робота можлива на всіх видах твердого палива. Через високу вартість агрегати виконані з високоміцного металу і служать близько 30 років.


Як купити твердопаливний котел на 200 кв. м з доставкою додому?

Ми надаємо широкий асортимент теплогенераторів та високоякісних комплектуючих для теплового обладнання. Для покупки котла на 25 кВт зайдіть на сторінку потрібної моделі та оформіть покупку за допомогою кнопки «купити» або «замовити в 1 клік». Також ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, зателефонувавши за номером (097) 247-96-11 або заповнити форму зворотнього зв’язку. Продавець може запропонувати вам розстрочку, а також кредит чи готівку. Доставка обладнання здійснюється у будь-яке місто України.

Де купити котел на 200 метрів в Україні

Купити твердопаливні котли на площу 200 метрів можна у городах України Дніпро, Чернігов, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівно, Полтава, Одеса, Миколаєв, Луцьк, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Львів, Київ, Луганськ, Донецьк, як в самих городах, так і областях. А замовляя у нас отримаєте безкоштовну доставку по області.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий