Мое название содержимое страницы

Твердопаливні котли тривалого горіння для площі 80 м.кв.

Теплогенератори на твердому паливі — оптимальне рішення для опалення, а також приготування їжі в домашніх умовах. А це і є їхня висока ефективність, безпека, економність. До 80 кв. м теплообмінника. У житлових будинках або у виробничих приміщеннях, мінімальна висота установки не повинна перевищувати 3,5 метра. Пожежники не потрібні.

Для покупки надійного теплового обладнання компанії Центр тепла необхідно зателефонувати нам. Щоб замовити апарат для доставки на об’єкт, зателефонуйте до наших спеціалістів.

Про що потрібно знати, перш ніж купити котел для опалення будинку на 80 кв. м?

Насамперед потрібно звернути увагу на те, щоб потужність була достатньою. Якщо вам потрібен твердопаливний котел на 80 кв.м або на 80 квадратів краще купити його з невеликим запасом: 10 кіловат і більше. За допомогою них можна швидко прогріти всі приміщення та підтримувати оптимальний режим протягом тривалого часу.

Ці критерії також є важливими.

  • Виробник. Виробництво продукції підприємства Якщо ви хочете придбати апарат, який служитиме вам довго, то найкраще купувати його з чавуну або жароміцного металу від 4 мм.
  • Залежно від типу пристрою, виділяють нижнє горіння та верхнє. Другі економічніші порівняно з першими, оскільки паливо прогоряє поступово та пошарово.
  • З чавуну найкраще робити колосник. Він швидко остигає і не дає отримати хорошу тягу.
  • Теплогенератор з варильною поверхнею для приготування їжі можна встановити, якщо приміщення не дозволяє заощадити місце у приміщенні.

Щоб уникнути необхідності використання ручної заправки, можна купити автоматизований апарат. Також необхідно пам’ятати, що механічні легші у використанні завдяки простій конструкції.

Ціна на твердопаливний котел для опалення площі 80 кв. м в Україні

Вартість опалювального обладнання залежить не тільки від виробника, але також від комплектації та додаткових можливостей. При цьому варто відзначити, що ціна такого котла на 80 кв.м буде вищою, ніж у звичайного газового котла. Ціна на котел КОТВ-10 складає 10 000 грн. Виконаний він із вогнетривкої сталі, має принцип верхнього горіння, а також може подавати тепло на одну порцію палива протягом кількох днів.

А також апарати, які мають тривалий термін служби та високі показники ефективності.

Багатьма моделями твердопаливних моделей ціна нижча за газову, але це не впливає на якість.

В якому місті України можна придбати якісне опалювальне обладнання? Наші менеджери завжди готові допомогти вам з вибором та оформленням замовлення, а також проконсультують з усіх питань. Наш фахівець підкаже, як вибрати найкращий вибір та ідеальний варіант для свого будинку.

Які котли найкраще підійдуть для будинку

Як правило, у приміщеннях із площею 80 м2 використовують котли Бізон M-100 10 кВт та Бізон М 100 Termo. Невеликий період горіння, можливість працювати із просушуванням непросушених дров. Просушіть та пошарово тліть паливо після того, як закладете його в бункер. У цьому плані це ще одна особливість — конструкція приладів. Створено так, що приміщення повністю закрите від проникнення шкідливих продуктів згоряння.
Цей агрегат виготовлений з товстої сталі та має міцний чавунний колосник, який працює на принципі верхнього горіння.

Для використання всіх видів твердого палива котли можуть використовуватися. Вони зручні, прості в управлінні та служать понад 30 років. Ці переваги мають теплогенератори з великою пожежною безпекою та компактністю. Поверхневе горіння. Можна займатися обробкою деревини на відходах деревини. Можна порівняти цю модель з газовим обладнанням і вони коштуватимуть менше, ніж їхні газові апарати.

Які вимоги до виробничих приміщень, де можна встановити твердопаливний котел?

Обігрівачі, що працюють на твердому паливі, підходять для будь-яких об’єктів: офісні та виробничі приміщення, ангари з теплицями та інші споруди.
При використанні якісного вугілля час роботи на одній порції складе близько тижня. Це дуже зручно для промислових об’єктів. Для виробництва особливо важливо.

Де купити твердопаливний котел для опалення площі 80 кв. м з доставкою по Україні?

Центр Теплоофіційний представник надійних компаній, які займаються виробництвом та продажем теплових систем. Сьогодні ми є постачальниками продукції безпосередньо від заводу та забезпечуємо низькі ціни без накрутки.
Придбати твердопаливгий котел площею 80 квадратних метрів можна за телефоном (097) 247-9663 або (095) 518-18-14. Ми швидко надішлемо замовлення до всіх регіонів України. І, звичайно, ви можете зробити замовлення самостійно.

  • Онлайн каталог на сайті.
  • Надійшовши на пошту office.centrtepla@gmail.com;
  • Щоб надіслати нам повідомлення, вам необхідно заповнити блок зворотного зв’язку.

Щоб сплатити обладнання одразу, ми надамо розстрочку зі зручним для вас графіком платежів або оформимо апарат у кредит.

Де купити котел на 80 метрів в Україні

Купити твердопаливні котли на площу 80 метрів можна у городах України Дніпро, Чернігов, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівно, Полтава, Одеса, Миколаєв, Луцьк, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Львів, Київ, Луганськ, Донецьк, як в самих городах, так і областях. А замовляя у нас отримаєте безкоштовну доставку по області.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий