Мое название содержимое страницы

Вакуумні радіатори опалення

Монтаж

Принцип роботи вакуумних радіаторів опалення та їх справжні переваги

Зараз на ринку з’явилися радіатори нового типу. Виробники та продавці запевняють, що вони здатні творити просто дива. Це вакуумні радіатори опалення, принцип роботи яких ми докладно і розберемо в даному матеріалі, а також розглянемо, чи дійсно вони такі ефективні, як запевняють виробники.

Влаштування вакуумного радіатора

Загалом нічого складного в його конструкції немає. Радіатор складається із металевих секцій. Замість води в секціях знаходиться літієво-бромідний розчин, що закипає вже за плюс 35 градусів за Цельсієм. Повітря із секцій повністю відкачано з метою зниження внутрішнього тиску. По нижньому колектору радіатора протікає гаряча вода, що надходить із системи опалення. Вона не повинна торкатися теплоносія, і контакт відбувається тільки через металеву поверхню труби. Виготовлено цю трубу (як і весь радіатор) з півтора міліметрової вуглецевої сталі.

Принцип дії вакуумного опалювального приладу

Гаряча вода, що надходить з опалювальної системи в нижню частину радіатора (підключеного до системи опалення за допомогою стандартних муфт) передає тепло літієво-бромідної рідини. Вона швидко починає випаровуватись, нагріваючи всі секції радіатора. Конденсат стікає вниз, потім знову переходячи до пари піднімається вгору.

Таким чином, зовнішня стінка труби, що межує з теплоносієм, постійно охолоджується. І різниця температур між її внутрішньою та зовнішньою поверхнею сприяє збільшенню теплового потоку. Секції радіатора, які за пару хвилин прогріваються гарячою парою, віддають тепло навколишньому повітрю. Причому, як стверджують виробники, це відбувається миттєво. Заявлена ними тепловіддача однієї секції цього приладу – 300 Вт і при цьому використовується зовсім невелика кількість води. Це серйозні цифри – далі спробуємо з’ясувати, чи це так. І заразом перевіримо, наскільки прекрасні нові опалювальні прилади.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий