Мое название содержимое страницы

Як зберегти тепло в будинку?

Як зберегти тепло в будинку? Эксплуатация

Самые  лучшие и экономичные

инфракрасные обогреватели для электроотопления квартиры или дома

ПЕРЕХОДИТЕ СЕЙЧАС

Керамические инфракрасные обогреватели "Венеция"
Керамические инфракрасные обогреватели «Венеция»

онлайн просчет системы отопления

инфракрасными обогревателями

У пошуках максимально економного опалювального обладнання

Не секрет, що використання навіть найсучасніших опалювальних приладів в приміщенні з високими тепловтратами, тепла не дасть.

Дуже важливо!!!

Щоб говорити про економію і комфорт, в першу чергу потрібно скоротити тепловтрати (перестати опалювати вулицю), тому що в такому випадку зима все одно переможе. Найбільшою холодної площею в наших будинках є вікна, самі вони звичайно не гріють, але прекрасно зберігають тепло вироблене опалювальними приладами.

Утеплення будинку енергозберігаючими вікнами

Тепловтрати через вікна це прямі продування (протяги), а також «холодний» склопакет (без енергозбереження). Звичайно ж в темі енергозберігаючого склопакета знайдеться багато скептиків, але потрібно розуміти, що придумано це було давно і не нами, а в країнах де питання енергозбереження приділяють увагу, відразу при будівництві будинків. Я сам особисто приділив питанню енергозберігаючого склопакета чимало часу, і з упевненістю заявляю що ЦЕ ПРАЦЮЄ!

До недавнього часу доводилося тільки довіряти заводу виробника вікон, що склопакет енергозберігаючий, тепер же це можна перевірити «на дотик». У холодну пору року склопакет з формулою 4ix8arx4x8arx4i (три скла з двома аргону і двома енергозберігаючими стеклами) зсередини приміщення на дотик теплий (сам перевіряв Завдяки цьому і в спекотні місяці року, в будинку зберігається прохолода. Отже, заміною вікон, ми усуваємо левову частку тепловтрат будинку.

Стеля (це звичайно ж більшим ступенем стосується приватного будинку)

Пишу з особистого досвіду тому я це відчував на собі. Я жив в будинку загальною площею 70 м2 (всього лише), і як я собі «представляв», в першу зиму, в цьому будинку, мало б вистачити 200 м3 газу на місяць. Я сильно помилявся … Навіть в листопаді, грудні «відлітав» 300 м3.

Було вирішено замінити котел на більш сучасний. По витраті газу не змінилося нічого, тільки нагріватися батареї стали швидше. Потім було рішення замінити вікна на енергоефективні, по витраті стало 350 м3 :))), мені це здалося перемогою, але я став замислюватися що і це багато.

Як тільки котел вимикався, тут же це тепло кудись поділося, це мені не давало спокою. І якось я доторкнувся до стелі — все стало ясно, він був «крижаний». Будинок старої споруди з глиняним стелею. Я вирішив його просвердлити, заліз на горище, знайшов найтовстіше місце (як мені здалося) і свердло буквально «пірнула» наскрізь, товщина перекриття була 12 см! Всі мої гроші відлітали на горище.

Я вирішив утеплити стелю і отримав 120м3 газу на місяць, при комфортній температурі 21-22 градуси. Начебто для приватного будинку площею 70 м2, це нормальний витрата газу, але мені хотілося ще.

Через рік, в систему був підключений котел на твердому паливі, який працює в нічний час доби, а газовий тільки підтримує температуру вдень, стало 60 м3 газу і 1 м3 дров на місяць. У будинку тепло і добре.

В якості експерименту, я поставив у велику кімнату біо конвектор ПКК 1400, а в коридор — біо конвектор ПКК 700, щоб газом не користуватися взагалі, тепер в найхолодніший опалювальний місяць, по витраті, я маю 1 м3 дров і 300 КВт загальної електроенергії ( з чайником, бойлером та праскою).

Як зменшити тепловтрати будинку?

Отже, як же зберегти тепло в будинку під час опалювального сезону?

З вище розказаного напрошується висновок, що для максимальної економії енергоресурсів варто виключити тепловтрати за наступним алгоритмом:

  • Вікна, двері;
  • Стеля (тепле повітря завжди зверху);
  • Підлога;
  • Стіни.

Тільки після проведення всіх необхідних робіт, можна говорити про економію енергоресурсів.

Звичайно, була витрачена певна сума грошей на всі роботи і матеріали, але при такому витраті це все швидко окупиться, адже це комфорт і здоров’я моєї сім’ї. Мені відомо що з цим питанням зустрічається дуже багато сімей, тим більше зараз тарифи не дають «розслабитися», тому я описав свою особисту історію, по збереженню тепла в будинку.

Самые  лучшие и экономичные

инфракрасные обогреватели для электроотопления квартиры или дома

ПЕРЕХОДИТЕ СЕЙЧАС

Керамические инфракрасные обогреватели "Венеция"
Керамические инфракрасные обогреватели «Венеция»

онлайн просчет системы отопления

инфракрасными обогревателями

Интересует экономное электрическое отопление инфракрасными обогревателями?
Звоните прямо сейчас!
admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий