Мое название содержимое страницы

Електроопалення: плюси і мінуси опалення інфрачервоними обігрівачами

Электроотопление

Питання електроопалення не раз виникало у багатьох громадян нашої країни. Цьому є безліч підстав, що складаються з високої плати за центральне опалення, збільшення плати за газові ресурси і виникнення нового виду в сфері електроопалення. Так як система основного газового опалення вже видала всі свої можливості і поступово на зміну йому йде електроопалення інфрачервоними обігрівачами.

Електроопалення доступне і ефективне для кожного громадянина України. За допомогою даного опалення, Ви можете зменшити витрати на комунальні послуги, а це дуже важливий фактор.

Дана система електроопалення працює виключно з мережами напруги 220 В в будинках, офісах, і 380 В на виробництвах. У даній статті ми розглянемо переваги електроопалення квартири і будинки.

Головні переваги та недоліки інфрачервоного опалення.
Будь-яке опалення будь то газове, або електричне має недоліки і переваги. Ми розглянемо і покажемо Вам всі плюси і мінуси електроопалення квартири.

І так почнемо з мінусів електроопалення. «Чому так?» — запитаєте Ви. Тому що всі мінуси суб’єктивні і їх легко можна усунути.

Мінуси електроопалення інфрачервоними обігрівачами

  • Перше, про що потрібно сказати, це навантаження на електромережу. Стара проводка може не впоратися з подібним навантаженням. Але і стара проводка електромереж може підвести Вас, в будь-якому випадку, з часом її доведеться поміняти.
  • Другим мінусом електроопалення є те, що повітря в приміщенні буде сухою (при використанні обігрівача з відкритим нагрівальним елементом, теном). Цю проблему так само можна вирішити за допомогою приладу зволожувача повітря.
  • Обмежена потужність підключається системи. Кожне приміщення розраховане на використання певної потужності електроприлади, перевищення якої небезпечно.
    Головні мінуси розкриті і їх рішення теж. Перейдемо до плюсів електроопалення.

Плюси електроопалення

Електроопалення має ряд переваг. Назвемо головні плюси електроопалення. Почнемо з ціни на інфрачервоні обігрівачі Венеція. Всі прилади для електричного опалення має меншу вартість від газових котлів. Також Ви самі можете встановити і підключити електроопалення у себе вдома. Для цього не потрібно мати спеціальні дозволи або викликати фахівців.

Електроопалення має високу екологічність і чистоту використання, так як дані електроприлади не викидають в повітря гази, дим та інше.

Безпека використання. У багатьох електроприладах є датчик контролю над температурою повітря в приміщенні. Він не буде перегріватися, і витрачати зайву електроенергію.

Електроопалення безшумне в роботі. Вашому відпочинку і комфорту нічого не завадить, а для більшості — це основа затишку.

А також — зручний монтаж.

Як відбувається опалення інфрачервоним обігрівачем?

Принцип роботи опалення з інфрачервоним обігрівачем лежить в принципі нагрівання Землі Сонцем. Дані прилади використовують хвилі, щоб обігріти приміщення.

Сам принцип роботи інфрачервоних обігрівачів лежить в трубці, яка нагрівається і випромінює хвилі. Ці хвилі досягають меблі, стін, підлог і всього, що знаходиться в приміщенні, тим самим нагріваючи їх. Так працює опалення інфрачервоним обігрівачем.

Такі обігрівачі безпечні, у них є датчик відключення при сильному нагріванні. Ви можете, не бояться за те, що випадково обпалитеся або опалення інфрачервоними обігрівачами буде надмірно вживати електроенергію. Терморегулятор може підтримувати задану Вами температуру.

Як вибрати інфрачервоний обігрівач в Україні?

Вибирати електроопалення потрібно з урахуванням Ваших можливостей і площі приміщення, яке буде обігріватися. Зваживши всі плюси і мінуси електроопалення квартири, звертайтеся до фахівців в даній сфері. Для того, щоб вони могли знайти Вас проконсультувати в детальніше з електроопалення квартири.

Звоните прямо сейчас!
admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий