Мое название содержимое страницы

Твердопаливні котли тривалого горіння для площі 100 м.кв.

Классические котлы

Не дарма говорять про те, що будинок — це місце, де панує гармонія, щастя та взаєморозуміння. І саме тому в холодну пору року так хочеться теплоти та затишку, а в теплу – прохолоди. Воістину, стиль своєї мрії немислимий без серця. В системі опалення центральним місцем є опалювальний котел.

Відвідувачі сайту компанії Центр Тепло можуть легко вибрати твердопаливний котел на 100 кв.м, тому що в каталозі представлено понад 20 моделей різних виробників.

До того ж вони дуже зручні та практичні у використанні; їх можна встановити практично у всіх приміщеннях, де є газ чи електрика. Нагрівання води та опалення будинку здійснюється за рахунок згоряння жорсткого палива, а також обігріву будинку. Для використання сучасних теплогенераторів як палаючий матеріал використовуються дрова і вугілля, пелети з пиломатеріалів і торф.

Про що потрібно знати, перш ніж купити котел для опалення будинку на 100 кв. м?

У будинку, який має площу 100 кв.м, можна жити чи відпочивати сім’єю із 2-3 осіб протягом року. Іноді неможливо вибрати інший тип котла. Який тип обігрівача використовується в даному випадку?

Поняття та призначення твердопаливного котла?

 1. Повне затоплення будинку. Цю камеру називають теплообмінником, в ній згоряє паливо і виконує роль теплообміну. Після згоряння твердого палива в топці відбувається нагрівання стін, які оточені водяною сорочкою.
 2. Одягнені сорочки. Ці два простори між двома стінками котла, наповненого водою. У процесі нагрівання стінки топки передають енергію у водяну сорочку та утворюються теплі потоки. Їхній шлях лежить вниз, до верхньої частини простору, і далі – в теплопровід.
 3. Ізоляція від диму. Під час горіння паливо утворює величезну кількість димових газів та пилу. Із будинку його виводять через спеціальні труби.
 4. Система налаштування температурного режиму.

Щоб вибрати котел, необхідно знати, які види котлів існують на ринку опалювальних систем. Кожен з нас має різні підстави класифікації:

 • Вироби із заліза та сталі;
 • Як за способом поширення теплоти: повітряні та парові, водяні;
 • При згорянні палива у традиційних і тривалого горіння, піролізу, пелетному.

Важливо звернути увагу на основні моменти, на які варто звернути увагу на купівлю. Це потужність та матеріал, об’єм та конструкція камери згоряння.

Використовується така формула розрахунку потужності під час розрахунку потужності. За даними компанії «Теплоенерго», для опалення 10 м2 потрібна потужність 1 кВт. Площа 80-100 кв.м вимагає потужність – 1012 кВт (для роботи у сильні морози резервні 2 кВт додаються).

Популярні твердопаливні котли на 100 кв. м – ціна, основні характеристики

Чи варто звертати увагу покупця на те, що він купує у твердопаливному казані?

 • На даний момент немає потреби у відключенні електрики, оскільки це дозволяє контролювати всі процеси опалення.
 • Все просто, система обігріву проста та ясна.
 • Автоматичне керування забезпечує можливість тривалої відсутності участі у роботі опалення будинку.
 • Їх потрібно топити якнайчастіше, щоб вони не були забуті наступного дня.


Цей тип котлів є українським, вони мають твердотільну конструкцію. На даний момент в Україні дуже популярні і популярні твердопаливні котли Зурбаган виробництва України. При виборі опалювального приладу для будинку варто звернути увагу на моделі Зубр 12 кВт і 14 кВт.

Нагрівач 12 кВт ідеально підходить для опалення житлової площі від 80 до 100 кв.м, вони виготовлені з жароміцної сталі, а отже мають невелику вагу та енергонезалежні (одного розпалювання вистачить на довгий час). Термін служби такого виробу становить від 12 годин до 6 діб (якщо модель обрана правильно).

Де купити твердопаливний котел до 100 кв. м з доставкою по Україні?

Центр Теплоофіційний представник надійних компаній, які займаються виробництвом та продажем теплових систем. Сьогодні ми є постачальниками продукції безпосередньо від заводу та забезпечуємо низькі ціни без накрутки.
За телефоном (097) 247-96-63 або (095) 518-18-14 ми оперативно доставимо замовлення до будь-якої точки України. Гарантуємо якість послуг та швидке виконання замовлення! І, звичайно, ви можете зробити замовлення самостійно.

 • Онлайн каталог на сайті.
 • Надійшовши на пошту office.centrtepla@gmail.com;
 • Щоб надіслати нам повідомлення, вам необхідно заповнити блок зворотного зв’язку.

Щоб сплатити обладнання одразу, ми надамо розстрочку зі зручним для вас графіком платежів або оформимо апарат у кредит.

Де купити котел на 100 метрів в Україні

Купити твердопаливні котли на площу 100 метрів можна у городах України Дніпро, Чернігов, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівно, Полтава, Одеса, Миколаєв, Луцьк, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Львів, Київ, Луганськ, Донецьк, як в самих городах, так і областях. А замовляя у нас отримаєте безкоштовну доставку по області.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий