Мое название содержимое страницы

Твердопаливні котли тривалого горіння для площі 150 м2

Классические котлы

Щоб забезпечити комфортне проживання в будинку будь-якої пори року, необхідно подбати про індивідуальне опалення. Для приватного будинку опалювальний сезон триває в середньому 6-7 місяців, тому для приватного будинку краще одразу купити твердопаливний котел.

Нестабільне електропостачання, розташоване далеко від центральних комунікацій, є найбільш бюджетним та безпечним варіантом для приміщення у будівлю опалення. Як би там не було, при встановленні твердопаливного котла не потрібні дорогі проекти або довгі погодження. При використанні Інтернету можна купити твердопаливний котел на 150 кв.м в магазині Центру тепла по всій Україні.

Про що потрібно знати, перш ніж купити котел для опалення будинку на 150 кв. м?

У чому вигода опалювати будинок площею 150 кв. Газ та електрика, тверде паливо (дров’яні брикети) та рідке паливо – основні джерела теплової енергії. При цьому на ринку опалювального обладнання існують складніші системи опалення (універсальні або комбіновані котли), в яких використовується одночасно кілька видів палива. Насамперед потрібно визначитися з матеріалом виготовлення, зрозуміти, які додаткові функції у роботі будуть корисні і на що варто звернути увагу. Гарантія якості твердопаливного пристрою.

  • Яка сталь чи чавун краще та вигідніше вам. Чавун найважчий і в обслуговуванні, і за вартістю матеріалу. Сьогоднішні сталеві котли є найпоширенішим видом твердопаливних агрегатів. Однак в обслуговуванні апарату із сталі набагато простіше, ніж у інших моделей. І в той же час, він має вищий ККД щодо чавунієва.
  • Скільки контурів має казан? Для твердопаливних котлів за наявності котельних контурів існує інша характеристика – двоконтурні та двоконтурні. Другі дорожчі, тому що вимагають додаткових матеріалів при організації системи опалення.
  • Високий рівень залежності від електрики: системи з примусовою циркуляцією теплоносія не можуть існувати без електроенергії. Переважно твердопаливні котли не залежать від електрики, що дозволяє власнику бути спокійним за стабільність подачі енергії.
  • Як називається вид твердого палива. Сучасні твердопаливні агрегати здатні працювати з різними видами твердого палива. Кожен тип має свої категорії, під час використання яких досягається максимальний коефіцієнт корисної дії. При виборі виду палива необхідно враховувати розташування будівлі.

Твердопаливний котел на 150 м2: особливості та переваги

Щоб купити конкретну твердопаливу модель на 150 кв, необхідно визначитися із потужністю пристрою. За допомогою даної формули можна обчислити, ґрунтуючись на формулі 10 кв.м = 1 кВт енергії пристрою.

Якщо враховувати товщину стін будівлі, тип матеріалу спорудження конструкції та ступінь теплоізоляції (камін, спліт-система), тип призначення споруди (постійне проживання, періодичне використання) господарські потреби. При будівництві будівлі 150 кв.м необхідно використовувати потужність агрегату 15 кВт + 1-2кВт (закладають у запас роботи з великим навантаженням), тобто не менше 16 кВт.

Варто також знати, як довго триває опалювальний сезон у вашому будинку. На всі твердопаливні котельні, які представлені на сайті, надається гарантія від виробника 5 років. Твердопаливні котли Зубр українського виробництва зарекомендували себе як надійні та високопродуктивні опалювальні пристрої. Котел для опалення та гарячого водопостачання Зубр EKO потужністю 16 кВт є бюджетним варіантом твердопаливного котла тривалого горіння. Котли Холмова Зубр 18 та Зубр Termo 18 є шахтними котлами з вертикальною топкою. У варіанті тепловтрати зведуть до мінімуму за рахунок додаткового утеплення стін. Обидва котли виготовлені з високоякісної сталі та полегшені за рахунок товщини зовнішніх стінок.

Як купити твердопаливний котел для опалення площі 150 кв. м з доставкою додому?

Ми надаємо широкий асортимент теплогенераторів та високоякісних комплектуючих для теплового обладнання. Для покупки казана на 50 кв.м. зайдіть на сторінку потрібної моделі та оформіть покупку за допомогою кнопки «купити» або «замовити в 1 клік». Також ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, зателефонувавши за номером (097) 247-96-11 або заповнити форму зворотнього зв’язку. Продавець може запропонувати вам розстрочку, а також кредит чи готівку. Доставка обладнання здійснюється у будь-яке місто України.

Де купити котел на 150 метрів в Україні

Купити твердопаливні котли на площу 150 метрів можна у городах України Дніпро, Чернігов, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівно, Полтава, Одеса, Миколаєв, Луцьк, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Львів, Київ, Луганськ, Донецьк, як в самих городах, так і областях. А замовляя у нас отримаєте безкоштовну доставку по області.

admin
Экономное отопление. ИК-обогреватели. Твердотопливные котлы. Теплые полы.
Добавить комментарий